ADRES
Hostbey Yazılım ve Bilişim Teknolojileri
Hacı Bayram Mah. Anafartalar Cad. ULUS ŞEHİR ÇARŞISI
No: 5/204 5.Kat ULUS/ANKARA
  • Yer Sağlayıcı Belge No: 2915
  • Tel: 312 310 84 81
  • E-posta: destek@hostbey.com

Telefon Desteği: 0312 310 84 81 numaralı telefondan hafta içi 10:00-19:00 saatleri arasında, Cumartesi 10:00-18:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir.

Ticket Desteği: Almış olduğunuz hizmetler hakkında her türlü teknik destek taleplerinizi http://www.hostbey.com/supporttickets.php adresinden tarafımıza iletebilirsiniz.

Canlı Destek: Satın alma öncesi her türlü soru veya sorularınızı sitemizdeki canlı destek kısmından sorabilirsiniz.

HAKKIMIZDA

Firmamız Hostbey Yazılım ve Bilişim Teknolojileri bireysel ve kurumsal internet kullanıcılarına, 7/24 online hosting hizmeti sunmak amacıyla kurulmuştur. Gerekli vergi levhası ve Türk Telekom 2915 nolu yer sağlayıcı belgesi ile yasal olarak faaliyet göstermektedir.

Amacımız müşterilerimize sunmuş olduğumuz himet kalitesi ile memnuniyeti üst seviyelere çıkarmak her bütçeye ve her ihtiyaca yönelik çözümleri sizlerle buluşturmaktadır. Barıındırma hizmetlerimiz her türlü alan adı kayıt işlemlerini, web sayfalarınız için gerekli barındırma hizmetlerini hosting ve sunucu kiralama hizmetlerini kapsamaktadır.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimize ihtiyacı olan güvenilir hizmeti sağlamak ve kaliteli erişebilirlik konusunda lider olmak, internette her an bir bireysel veya kurumsal projenin yayın mimarı ve parçası olmak.

VİZYONUMUZ

Hostbey ile çalışmayı tercih eden herkese, ihtiyaçlarını anlayan, doğru çözümler üretmeye ve memnuniyete dayalı hizmet sunmak, müşterilerimize aldığı hizmette mutluluk veren, müşterilerini iş ortağı kabul eden bir firma olmak.

BANKA BİLGİLERİ

Banka Adı: FinansBank EnPara Alıcı Adı: Merve İnce
IBAN No: TR35 0011 1000 0000 0056 8149 12

İLETİŞİM

Bizimle iletişime geçmek için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir.

İSİM :
E-POSTA :
MESAJ :

Tüm alanları doldurmak zorunludur.

İş Ortaklarımız
Sayfa Başına Git
Geri Bildirim
Adınız: E-postanız: Mesajınız: Gönder